
Osram - Lampă de masă LED RGBW reglabilă SMART+ MAGIC LED/3,5W/5V Wi-Fi
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Banda Govee COB Strip Light Pro este o soluție avansată de iluminat concepută pentru a oferă oricărui spațiu o iluminare vibrantă și de efect. Având tehnologia COB (Chip on Board) și o densitate de 1.260 de leduri pe metru (3.780 de diode în total), această bandă luminoasă oferă un flux continuu de iluminare excepțional de puternic și uniform, fără diode individuale vizibile. Asigură o luminozitate maximă, contrast și redare vie a culorilor. Combinată cu aplicația Govee ușor de utilizat, sistemul de iluminat poate fi personalizat din doar câteva atingeri. Oferă o gamă extinsă de culori, scene prestabilite și efecte dinamice pentru orice stare de spirit sau activitate. Banda funcționează pe protocolul Matter, astfel că poate fi integrală cu ușurință în multe sisteme de locuință inteligentă. De asemenea, banda poate fi controlată cu asistenți de voce precum Alexa, Google Assistant sau Siri. Durabilitatea și flexibilitatea fac din Govee COB Strip Light Pro o alegere ideală pentru uz casnic și profesional. Banda este ușor de instalat și poate fi scurtată la lungimea dorită, ceea ce o face o alegere versatilă pentru orice proiect. RGB cu 16 milioane de culori și 12 moduri de scenă, 4 moduri de muzică pentru sincronizarea luminilor cu muzica. Conectivitate: Wi-Fi + Bluetooth. Lungime: 3 m. Este alimentată prin intermediul unui adaptor de rețea. Pachetul include: 1 bandă LED, 1 adaptor de rețea, 1 capac terminal de rezervă.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Stil | Altele |
| Tip de fișă de curent | C |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Funcție | Autoadeziv/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Loc | Cameră de zi/Cameră de lucru |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 42 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 42 W |
| Flux luminos total | 175 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 42 W |
| Series | RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee |
| Producător | Govee |

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc