


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați atmosfera perfectă cu luminile reglabile Philips Hue. Iluminare eficientă energetic, controlabilă de la distanță, care vă ajută să creați condițiile ideale de iluminare, adaptate preferințelor, activităților sau stării dumneavoastră de spirit. Banda LED Hue Lightstrip Plus de un metru. Formați lumina în orice configurație doriți și extindeți-o până la 10 metri.Extensie pentru setul Philips HUE LightStrips. Banda LED poate fi tăiată la lungimea dorită, în segmente de 33 cm. Însuflețiți orice încăpere cu lumină albă intensă și 16 milioane de culori. Integrați-o în mobilier, sub dulapurile de bucătărie sau evidențiați elementele de design interior cu această lumină ambientală plăcută. Banda LED poate fi controlată prin dispozitive mobile, tabletă sau comutator (se poate achiziționa separat).Dispozitivul suportă tehnologia ZigBee – comunicare wireless avansată. Pentru controlul luminii este necesar dispozitivul de conectare Hue Bridge (disponibil separat). Conectați-vă la Hue Bridge și folosiți aplicația Philips Hue pentru a seta scena de iluminare dorită. Dispozitivul Hue Bridge vă permite să controlați simultan mai multe lumini sau să le grupați pe circuite diferite. Compatibil cu Amazon Alexa și Apple Homekit. Mai multe informații despre sistemul HUE găsiți în articolul nostru.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 12V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Alexa |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 12 V |
| Temperatură de culoare | 2000-6500 K |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 11 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | LED LIGHT STRIP HUE |
| Producător | Philips |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete, RGB
În stoc
Electrică
În stoc
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită