

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Setul de 3 buc prosoape de bucătărie vafelă cu broderie LAVANDĂ în caro fin alb-violet, este lucrul potrivit pentru bucătăria dvs. Prosoapele prezintă absorbție ridicată, păstrare a culorii și rezistență. Nu lipsește ochiul de prindere practic pentru agățare. Dimensiune prosop 45 x 70 cm. Se recomandă spălarea prosoapelor la 40 °C.
| Seturi | Da |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 x 70 cm |
| Gramaj | 250 g/m² |
| Tip marfă | Textile casnice |
| Crearea unei locuințe comode | Textile casnice |
| Nr. bucăţi în set | 3 |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Infatisarea | În carouri |
| Material | Bumbac |
| Produs cehesc | Nu |
| Producător | ŠKODÁK |

Set
Livrare în peste 1 zi
Set, din frotir
Livrare în peste 1 zi
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
40×40 cm


50×70 cm, din bumbac, set

Set
Livrare în peste 1 zi
50×65 cm, din bumbac
În stoc
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
50×70 cm, din bumbac, cu motiv Crăciun

Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
45×60 cm, din bumbac, set
În stoc
70×140 cm, din bumbac, set
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, set
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, set
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, set
În stocLivrare gratuită
Set
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, set
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, set
În stocLivrare gratuită
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
Set
În stocLivrare gratuită
70×140 cm, din bumbac, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
40×65 cm, din bumbac
În stoc
Din bumbac, set
În stocLivrare gratuită
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, set
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 1 zi

Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
Set
Livrare în peste 1 zi
Din porțelan
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
-elastice
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Pentru ceai, din smalț, pentru apă
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi