Recomandăm
Lenjerie de pat din catifea pentru pat dublu 200x200 cm Woodland Walk – Catherine Lansfield
Dimensiuni 200×200 cm
265,49 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 265,49 RON
- 12.02.2026 - 265,49 RON
- 05.02.2026 - 294,99 RON
- 23.01.2026 - 250,74 RON
- 16.01.2026 - 256,64 RON
- 06.01.2026 - 294,99 RON
- 27.12.2025 - 250,74 RON
- 18.11.2025 - 164,31 RON
- 20.10.2025 - 235,99 RON
- 14.10.2025 - 236 RON
- 10.10.2025 - 235,99 RON
- 17.01.2025 - 235,2 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat din catifea pentru pat dublu 200x200 cm Woodland Walk – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
|---|---|
| Caracteristici | Călduros |
| Compoziție și tip de material | Catifea |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 1.28 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 200x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Seria | Woodland Walk |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Zaruri |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 200 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/adecvat pentru uscător/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
101,99 RON
Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

90,09 RON
Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan

95,07 RON







