
Covor crem 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, cu fir scurt, în stil scandinav, dreptunghiular
1.037 RON

Covor crem 80x150 cm Art – Ayyildiz Carpets
80×150 cm, cu fir scurt, în stil scandinav, dreptunghiular
233,92 RON

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, cu fir scurt, în stil scandinav, dreptunghiular
651 RON
Covor crem 80x150 cm Art – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 80×150 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Frumos / aspect plăcut (86%)
- Moale / plăcut la atingere (29%)
- Miros puternic de chimicale (14%)
- Prelucrare slabă (14%)
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 233,92 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 233,92 RON
- 27.05.2026 - 233,92 RON
- 19.04.2026 - 213,34 RON
- 10.04.2026 - 250,99 RON
- 05.03.2026 - 202,29 RON
- 05.03.2026 - 202,3 RON
- 23.02.2026 - 188,12 RON
- 20.02.2026 - 202,29 RON
- 16.02.2026 - 237,99 RON
- 16.01.2026 - 188,12 RON
- 10.01.2026 - 202,29 RON
- 06.01.2026 - 237,99 RON
- 29.12.2025 - 202,29 RON
- 01.11.2025 - 190,39 RON
- 27.10.2025 - 204,67 RON
- 22.10.2025 - 190,39 RON
- 01.08.2025 - 225,99 RON
- 30.07.2025 - 222 RON
- 25.07.2025 - 191 RON
- 15.07.2025 - 222 RON
- 11.07.2025 - 191 RON
- 26.06.2025 - 222 RON
- 20.06.2025 - 184 RON
- 17.06.2025 - 222 RON
- 10.06.2025 - 189 RON
- 06.06.2025 - 191 RON
- 27.05.2025 - 222 RON
- 23.05.2025 - 191 RON
- 20.05.2025 - 222 RON
- 20.05.2025 - 188,69 RON
- 16.05.2025 - 189 RON
- 13.05.2025 - 199,8 RON
- 09.05.2025 - 208,7 RON
- 30.04.2025 - 222 RON
- 25.04.2025 - 189 RON
- 15.04.2025 - 222 RON
- 21.03.2025 - 191 RON
- 03.03.2025 - 222 RON
- 19.01.2025 - 208,68 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Covor crem 80x150 cm Art – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 150 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern, Scandinav |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu, Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 8 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 2.28 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură și buclă |
| Seria | Art |
| Model | Geometric/în relief |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1900 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Frumos / aspect plăcut (86%)
- Moale / plăcut la atingere (29%)
- Potrivit pentru spații mici (14%)
- Miros puternic de chimicale (14%)
- Prelucrare slabă (14%)
Recenzii ale utilizatorilor
De top
Covorul este frumos, aerisit.
Covor frumos, moale
Calitate frumoasă
Într-o încăpere mică și puțin întunecoasă, acest covor deschis la culoare arată foarte bine. Dimensiunea este potrivită.
Produse similare

vidaXL Covoare de zonă PALMERAS Bej 150 x 80 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor crem rotund ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, rotund, cu fir scurt

Covor lana kadesz Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL verde, 80x150 cm, PP
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL verde, 120x180 cm, PP
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL verde, 190x290 cm, PP
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor Natural și Alb 60 x 400 cm Iută
Rotund, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL verde, 140x200 cm, PP
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor Natural și Alb 100 x 152 cm Iută
Oval, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Covor lana Yoko Alabaster Selectează mărime: 170 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Rotund PALMERAS Bej Ø 120 CM Poliester
Rotund, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Covor lana Tides grey Selectează mărime: 133 X 190
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Efez Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
vidaXL Covor Natural și Alb 60 x 110 cm Iută
Rotund, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Covor FUN Napkin şerveţel cerc - aur
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
Covor lana Perla Selectează mărime: 133 X 190
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covor Natural și Alb 60 x 200 cm Iută
Rotund, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL portocaliu/alb, 190x290 cm, PP
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL Verde, 190x290 cm, PP
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covoare de zonă Pătrat PALMERAS Bej 120 x 120 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL SION cerc A5165A Melanj țesute plate gri
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
vidaXL Covor, gri închis, 160x230 cm, bumbac
Din bumbac, cu fir scurt, în stil modern
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL verde, 80x150 cm, PP
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL BOHO 39003569 bej
Cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL Verde, 160x230 cm, PP
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL verde, 140x200 cm, PP
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor lana Rubio linen Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Hela len Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covor de exterior, ARAKIL gri, Ø120 cm, PP
Rotund, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Covor, traversa SISAL SION A5165A Melanj țesute plate bej
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Pătrat Natural și Alb 200 x 200 cm Iută
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor lana Alila alabaster Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stocCele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru








