


















Dimensiuni 76×75 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
FONTE este masa perfectă pentru cei care au un gust pentru soluții moderne. Datorită inserției suplimentare, blatul acesteia poate fi extins semnificativ, iar datorită utilizării ghidajelor sincrone de înaltă calitate, acest lucru se face foarte ușor. Această masă este perfectă pentru toate tipurile de evenimente mici de familie sau întâlniri cu prietenii, în plus, va încânta ochiul cu designul său tradițional, dar estetic.
| Adâncime: | 75 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 76 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar sonoma |
| Tip masă | Extensibilă |
| Stare | Nou |
| Lățime | ❶ 85 cm / 130 cm, ❷ 110 cm / 155 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 45 cm (ascuns sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | ❶ 43 kg | ❷ 46,5 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

78×90 cm, extensibilă, lucioasă

75×80×120-160 cm, extensibilă, decor stejar
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
76×75 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, extensibilă, în stil modern

75×100×100 cm, rotundă, decor stejar
Disponibil în 4 e-shop-uri

76×90×90 cm, rotundă, decor stejar

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

Decor fag, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, ovală, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, extensibilă, în stil modern

179×179×179 cm, extensibilă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, fixă

Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu sertar

În stil modern, cu picioare metalice, cu blat de sticlă
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil industrial, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Decor stejar sonoma, cu un picior, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
75×120×80 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
74×70×70 cm, decor fag, decor stejar

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă