
Lampă de exterior LED/10W/230V 4000K IP65
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat practic care poate fi amplasat pe sol sau montat pe perete. Are grad de protecție IP65, beneficiind de protecție împotriva debitului de apă la presiune scăzută din toate direcțiile. 3 intensități luminoase: 100-60-30%. Alimentare prin panou solar. Timp de încărcare: 6-8 ore. Timp de iluminare: 6-8 ore.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 6,4 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 180 lm |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Echivalent cu un bec convențional | 12 W |
| Tensiune | 3 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6,4 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6,4 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 12V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 12V
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stoc
De perete
În stoc

- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc