Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru + telecomandă
De la 117 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare de la 13,99 RON60 zile de returnat
Către e-shop
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Culoarea luminiiAlb cald/Alb natural/Alb rece
Consumul total de energie al corpului de iluminat24 W
Becuri incluseDA (LED)
TipPlafonieră
StilAltele
LocBaie
FuncțieTehnologie LED/Cu senzor/Senzor crepuscular
FormăRotund
Grad de protecție ipIP54
Grad de rezistență mecanicăIK06
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei24 W
Număr de becuri1
Puterea de intrare a sursei24 W
Echivalent cu un bec convențional160 W
Temperatură de culoare3000 K/4000 K/6000 K
Flux luminos total2280 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos115 °
Durata medie de viață a sursei30000 h
Numărul ciclurilor de comutare20000 ON/OFF
Tensiune230 V