





Dimensiuni 41×110×60 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Colecția de mobilier LANA este alegerea perfectă pentru persoanele care caută simplitate și minimalism în amenajarea interiorului lor. Acest mobilier este realizat în stilul loft și se distinge prin picioarele și mânerele din metal, care îi conferă un plus de aer industrial. Datorită dimensiunilor sale, colecția LANA este ideală pentru camerele de zi mici, unde va permite crearea unui spațiu funcțional și confortabil. Designul robust al mobilierului asigură durabilitate timp de mulți ani, iar aspectul lor de design atrage atenția și adaugă modernitate interiorului.
| Lăţime: | 110 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 41 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Nuc |
| Material | Metal |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Culoare | Negru |
| Stare | Nou |
| Lățime | 110 cm |
| Înălțime | 41 cm |
| Stil | Loft |
| Greutate cu ambalaj | 35 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

41×110×60 cm, mată, decor stejar

41×110×60 cm, mată, din metal

În stil modern, mată, cu spațiu de depozitare

Mată, din PAL, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Mată, din metal, din PAL
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

120×60 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

Rotundă, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
120×60 cm, lucioasă, în stil modern

42×100×55 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, dreptunghiulară, în stil modern

Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pătrată, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

În stil modern, mată, decor nuc

Rotundă, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

45×110×60 cm, extensibilă, dreptunghiulară

120×60 cm, lucioasă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

25×100×60 cm, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Mată, decor stejar, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Dreptunghiulară, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă