







Dimensiuni ⌀ 26 cm
Cu tigaia pentru clătite Mattia 3.0 de la FABINI poți pregăti mic dejunuri dulci și delicii savuroase pentru întreaga familie. Suprafața este prevăzută cu șapte adâncituri circulare care permit să prepari mai multe porții deodată. Această tigaie din fontă excelează prin distribuția și păstrarea excepțională a căldurii, asigurând o gătire uniformă a alimentelor. Datorită construcției sale solide și finisajului emailat, vasul de gătit este sigur pentru sănătate și promite să dureze zeci de ani. Noul design al colecției Mattia prezintă un mâner elegant cu o decupaj oval și un mâner practic pe partea opusă pentru o manipulare ușoară. Suprafața de gătit este optim antiaderentă și ușor de curățat. În plus, emailul umple denivelările suprafeței din fontă. Acest lucru crește proprietățile antiaderente și, de asemenea, protejează produsul de coroziune. Fundul rezisten al vasului nu se va deforma nici după mulți ani de utilizare la temperaturi ridicate. Tigaia este potrivită pentru toate tipurile de aragazuri, inclusiv cu inducție, și poate fi utilizată și în cuptor sau pe grătar până la o temperatură de 260 °C. Nu poate fi folosită pe foc de vatră deschis.
| Diametru: | 26 cm |
|---|
| Tip | Grill, Pentru mini-clătite, Pentru copt |
|---|---|
| Material | Fontă |
| Sursă căldură | Inducție |
| Suprafață antiaderentă | Da |
| Seturi | La bucată |
| Culoare | Verde |
| Temperatura maximă | 260 °C |
| Produs în | CN |
| Material suplimentar | |
| Material capac | Fontă |
| Formă | Rotundă |
| Greutate | 2.5 kg |
| Înălțime | 6 cm |
| Lungime | 44 cm |
| Seria | Mattia 3.0 |
| Calitate | Premium |
| Instrucțiuni | Neadecvat pentru mașina de spălat vase /adecvat pentru plita cu inducție/adecvat pentru utilizarea în cuptor |
| Caracteristici | Joase |
| Producător | Fabini |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Boluri și cutii


40×40 cm, cu pene, pătrată