
Aplică LED cu raft pentru copii RABBIT LED/4W/230V gri/alb/lemn
De perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica LED pentru copii în formă de fulger.Raftul este fabricat din lemn de fag și MDF = placă de fibră de lemn semitare (mai fină decât plăcile de particule).Aplica este vopsită manual cu vopsea naturală pe bază de caseină.Comutatorul se află pe cablu.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Decorul lemnului | Fag |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Tip de fișă de curent | C |
| Flux luminos total | 200 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | KIDS Candellux, LIGHTNING Candellux |
| Producător | Candellux |

De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, de masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, de veghe, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită