Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 208 RON la 255 RON:
Aplică LED cu raft pentru copii MOON LED/5W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 208 RON până la 255 RON:
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 242,95 RON
- 20.11.2025 - 242,95 RON
- 30.05.2026 - 230,9 RON
- 20.11.2025 - 230,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Aplica LED pentru copii în formă de lună.Raftul este fabricat din lemn de fag și MDF = placă de fibră de lemn semidură (mai fină decât placajul).Aplica este vopsită manual cu vopsea naturală pe bază de caseină.Comutatorul se află pe cablu.
Specificații
| Tip | De perete |
|---|---|
| Decorul lemnului | Fag |
| Tip de fișă de curent | C |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Series | KIDS Candellux, MOON Candellux |
| Producător | Candellux |
Produse similare

Lampă LED de perete cu raft, pentru copii LIGHTNING LED/4W/230V
De perete
În stocLivrare gratuită
Aplică LED cu raft pentru copii RABBIT LED/4W/230V gri/alb/lemn
De perete
În stocLivrare gratuită
Veioză pentru copii OCEAN 1xE27/60W/230V
De masă
În stoc
Aplică LED cu raft pentru copii BUTTERFLY LED/5W/230V galben/lemn
De perete
În stocLivrare gratuită
Searchlight 0815-5BK - Candelabru suspendat pe lanț CARTWHEEL 5xE27/60W/230V negru
De tavan
În stocLivrare gratuită
Retlux - Proiector LED pentru copii, 230 V, astronaut, 23,3 cm, cu telecomandă
De masă
În stocLivrare gratuită
Aplică LED cu raft pentru copii CLOUD LED/5W/230V roz/alb
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED cu raft pentru copii CLOUD LED/5W/230V alb/roz
De perete
În stocLivrare gratuită
Aplică pentru copii OCEAN 1xE27/60W/230V
De perete
În stoc
Lampă LED de masă pentru copii Philips 71795/90/16 DISNEY DORY LED/2,3W/230V
De masă
În stocLivrare gratuită
Aplică LED cu raft pentru copii BUTTERFLY LED/5W/230V verde/lemn
De perete
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru copii FAIRIES 1xE27/60W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă pentru copii Happy Lamps ELVIS LED/5,4W/230V cal
De masă
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă pentru copii OCTOPUS 3xE14/40W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă PAULA 5xE27/60W/230V neagră
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lustră pentru copii Dalber 61802 DARK HERO 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lustră copii pe cablu BEAR 1xE27/60W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
Retlux - Proiector LED pentru copii 230V astronaut 12,5 cm + telecomandă
De masă
În stocLivrare gratuită
Aplică pentru copii OCEAN 1xE27/60W/230V
De perete
În stoc
Lampă de noptieră pentru copii ASTRONAUT 1xE27/40W/230V argintie/albă
De masă
În stocLivrare gratuită
Veioză pentru copii OCEAN 1xE27/60W/230V
De masă
În stoc
Leuchten Direkt 15572-18 - Lumină LED RGBW ASTRO dimabilă 17,5W/230V cu DO
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete pentru copii STARS 1xE27/15W/230V albastru/alb
De perete
În stocLivrare gratuită
Veioză pentru copii FAIRIES 1xE27/60W/230V
De masă
În stoc
Lampă pentru copii ASTRONAUT 1xE27/40W/230V cupru/alb
De masă, diametru
În stocLivrare gratuită
Abajur universal de rezervă din sticlă NONNA E27 d. 20 cm alb/albastru
În stocLivrare gratuită
Aplică LED cu raft pentru copii STAR LED/5W/230V
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Maytoni P140-PL-110-1-G FERMI 1xE27/60W/230V auriu
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustr pentru copii OXFORD 3xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă pentru copii STARS 1xE27/15W/230V albastru/alb
De masă
În stocLivrare gratuită
Lustra suspendata design modern JELLA 3L
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Candelabru pe lanț ROSA 5xE27/60W/230V negru/gri
De tavan
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm negru IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită