
Aplică LED cu raft pentru copii CONSOLE LED/5W/230V negru
De perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica LED pentru copii în formă de consolă de jocuri.Raftul este fabricat din lemn de fag și MDF = placă de fibră de lemn semidură (mai fină decât placajul).Aplica este vopsită manual cu vopsea naturală pe bază de caseină.Conectare: directă.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Tip de fișă de curent | C |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Decorul lemnului | Fag |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | CONSOLE Candellux, KIDS Candellux |
| Producător | Candellux |

De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

De masă, de veghe
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită