


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru interior (IP20). Este ușor de utilizat cu ajutorul telecomenzii (inclusă). Poate fi controlată și cu aplicația gratuite LampSmart Pro. Aplicația este disponibilă pe sistemele Android și iOS. Are funcție de reglare continuă a intensității luminoase și de modificare a culorii luminii. Temperatură de culoare: 3.000 K până la 6.500 K. Funcție de memorie și mod de lumină de veghe. Mai multe corpuri de iluminat pot fi controlate cu o singură telecomandă. Sursă de lumină LED economică încorporată.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Puterea de intrare a sursei | 95 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 9000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 625 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 95 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 95 W |
| Series | CEILING Nedes |
| Producător | NEDES |

Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită