Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 1.224,88 RON la 1.450,3 RON:
Ideal Lux - Pendul LED pe cablu ORACLE SLIM LED, 37W, 230V, 2700K, Ø 70 cm, negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 1.224,88 RON până la 1.450,3 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 1080.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Unghiul fasciculului luminos | 115 ° |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 37 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 37 W |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Formă | Rotund |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Flux luminos total | 1770 lm |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 37 W |
| Series | ORACLE IdealLux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Ideal Lux - ORACLE SLIM lustră LED suspendată pe cablu, 40W, 230V, 3000K, Ø 70 cm, neagră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67344D OBRIEN LED/19W/230V 3000K 31x33 cm
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67344D1 OBRIEN LED/25W/230V 3000K 31x47,5 cm
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Globo 67286-50 - Plafonieră LED GUNDI LED/50W/230V maro/negru
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED moderna SAPENA
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67353D1 TISHA LED/12W/230V 3000K 30x34 cm
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67350-24 JEFFRY LED/24W/230V 3000K 33x58 cm
Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Lucide 45177/30/65 JUDE 1xE27/40W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67344D2 OBRIEN LED/32W/230V 3000K 31x61cm
Din plastic, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
LED Spot WOODY 17W 230V 3000K cireș 18,5x18,5 cm
Din lemn, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 33W/230V, neagră
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71393 - Plafonieră LED dimabilă RAMIN LED/30W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 672843S HIGHWAY LED/24W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/140W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Globo 48461-54 - Plafonieră LED LUFFY LED/54W/230V negru/auriu
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED BEATRIX LED/12W/230V Globo 67298D
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 672840-15 BARD LED/15W/230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată KERRY LED/18W/230V Globo 67280-18
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră BEATRIX LED/28W/230V Globo 67296D
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Ideal Lux CRAFT LED/32W/230V CRI 90
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71389 - Plafonieră LED DRUSUS, reglabilă, 40W/230V 3000-6500K + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Kanlux 31517 - Plafonieră LED AZPO, 22 W, 230 V, Ø 42 cm, IP54, negru
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 48033-24 JAYDEN LED/24W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Duolla LUNETA LED/26W/230V d. 60 cm 4000K verde/auriu
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Solight WO821 LED/36W/40W/44W/230V 3000/4000/6500K IP65 negru
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED BEATRIX LED/18W/230V Globo 67297D2
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 901517-LED RGBW Panou LED aplicat MORADILLO-Z LED/28W/230V 120x15 cm alb
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED reglabilă LED/25W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă, 70W/230V, 3000-6500K, cu telecomandă
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED DUSTIN LED/29W/230V Globo 67288D1
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 15615-78 - Plafonieră LED TROOPER LED/28W/230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 901376 - Plafonieră LED RGBW FUEVA-Z dimabilă pentru baie, LED/11,2W/230V, 21,1 cm, IP44, alb
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită


