

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă. Formă cu cadru negru, completată cu panou MDF cu imitație de lemn închis și capac din plastic opal. 3 niveluri de luminozitate pot fi alese prin intermediul unui întrerupător obișnuit de perete: numai cadrul (670 lm)/numai panoul (350 lm)/combinație (1.020 lm) Funcție de memorie: produsul reține ultima setare a luminozității.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 25 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1300 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25 W |
| Series | OBRIEN Globo |
| Producător | Globo |

Din plastic, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V, pătrată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc



Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din lemn, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită

Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită