

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Decorație solară, care se potrivește perfect pentru decorarea grădinilor. Corp de iluminat cu protecție IP65, care asigură protecție împotriva apei cu presiune scăzută din toate direcțiile. Datorită intensității scăzute a luminii, este utilizat ca corp de iluminat decorativ. Alimentare prin panou solar. 8 funcții de iluminare. Comutarea între funcții se face printr-un întrerupător pe panoul solar. Încărcare: 4-6 ore. Durata de iluminare: 8 ore. Baterie litiu integrată cu capacitate de 1200 mAh.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Tip | Decorațiuni/Corp de iluminat solar |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 4,5 V |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 1200 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 285 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | DECORATION Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică

Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Freestanding
În stoc
Electrică, freestanding
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Din sticlă, din metal, din plastic

Din plastic, electrică, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, electrică
În stoc
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită