
Plafonieră LED cu senzor VITALI LED/24W/230V 4000K
Istoricul prețurilor
- 15.05.2026 - 227,9 RON
- 07.11.2025 - 227,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră modernă cu senzor de mișcare cu microunde. Sursă LED cu consum redus de energie. Raza de acțiune a senzorului: 20 m. Unghi de detecție: 180°. Sensibilitate la lumină ambientală: 10, 20 și 30 lux. Setarea timpului de iluminare: 8 s, 3 min, 8 min, 12 min.
Specificații
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2040 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | VITALI Bowi |
| Producător | BOWI |
Produse similare


Plafonieră LED pentru baie Eglo 30762 FUEVA LED/20,5W/230V 28,5x28,5cm IP44
În stocLivrare gratuită
Eglo 99245 - Plafonieră LED FUEVA 5, 20W, 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 99256 - Plafonieră LED FUEVA 5, 16,5 W, 230 V
În stoc
Plafonieră LED Eglo FUEVA 5, 16,5 W, 230 V (99244)
În stoc
Plafonieră LED WILTON LED/24W/230V antracit
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED WILTON LED/24W/230V negru
În stoc
Plafonieră LED cu senzor WILTON LED/24W/230V antracit
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor WILTON LED/24W/230V negru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă ARIES LED/54W/230V 3000-6500K + telecomandă
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior IPHIAS LED/17W/230V IP44 neagră Eglo 900283
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Top Light REVIT LED/24W/230V 3000/4000/6500K 30x30 cm negru
În stocLivrare gratuită
Globo 12369-22 - Plafonieră LED ECHO LED/22W/230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SIMPLE LED/12W/230V Briloner 7191-015
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED de exterior Brilagi BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
În stocLivrare gratuităEglo 99038 - Plafonieră LED SAVATARILA LED/24W/230V
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FALCON II LED/125W/230V 60x60 cm neagră +telecomandă
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED TAMURIA LED/10W/230V Eglo 99655
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Eglo 75667 LEPRESO LED/19,5W/230V negru
În stocEglo 99039 - Plafonieră LED SAVATARILA LED/36W/230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 99407 - Plafonieră LED PESCAITO LED/24W/230V
În stocLivrare gratuită
Panou LED negru pătrat cu LED inclus, cu dimmer în 3 trepte - Reeves
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată TINY LED/18W/230V Globo 67246-18
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SAPENA Globo 67328-24OC LED/24W/230V 4000K
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Redo 05-927 - Plafonieră LED RGBW BIGSI LED/48W/230V Ø 50 cm neagră + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/24W/230V 3000K negru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED BITSI LED/44W/230V 3000/6000K Rabalux 71114
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Redo 90158 - Plafonieră LED exterior MARINA 1xLED/16W/230V IP65
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Orion DL 7-657/14 BULLY LED/12W/230V d. 14 cm negru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 48903 DAVIES LED/24W/230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67328-24O SAPENA LED/24W/230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/11,2W ATRIA 230V neagră Paulmann 71000
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită