

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Nordlux pe care îl avem în stoc la prețul de 140.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
|---|---|
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 23,5 W |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 23,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 23,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 170 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Series | VIC Nordlux |
| Producător | Nordlux |








- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc







Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită




Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită







Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc
Din plastic
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită