
Plafonieră LED dimabilă LED/65W/230V 3000-6500K alb/negru + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă pentru interior. Potrivită pentru camera de zi și dormitor. Culoarea luminii poate fi reglată prin intermediul întrerupătorului de perete (3.000-5.000 K). Este inclusă o sursă LED economică.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 78 W |
| Temperatură de culoare | 3000-5000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 6240 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 435 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 78 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 78 W |
| Series | DIM UP Venti |
| Producător | Venti |

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc