

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafoniera LED solară este soluția ideală pentru iluminarea grădinilor, foișoarelor, teraselor sau pergolelor fără a fi nevoie de o conexiune la rețeaua electrică. În timpul zilei, este încărcată de lumina soarelui. Acumulator litiu cu o capacitate de 3.000 mAh inclus. Lungimea cablului corpului de iluminat: 3 m. Lungimea cablului panoului solar: 5 m. Dimensiunea panoului solar: 0,6 x 13,5 x 22 cm. Timp de încărcare: 4-6 ore. Autonomia acumulatorului: până la 14 ore.
| Tip | Pe sol, Plafoniere |
|---|---|
| Putere | 12V |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 35 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 350 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 14 h |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 35 W |
| Series | SOLAR CHANDELIER Aigostar, SOLAR Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Suspendat, - montare sol, de 12V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, - plafonieră
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc