
Corp de iluminat LED solar Aigostar LED/70W/12V 6000 mAh 6500K d. 20,5 cm
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustra LED solară este soluția ideală pentru iluminarea grădinilor, foișoarelor, teraselor sau pergolelor fără a fi nevoie de o conexiune la rețeaua electrică. În timpul zilei, este încărcată de lumina soarelui. Acumulator litiu cu o capacitate de 12.000 mAh inclus. Lungimea cablului corpului de iluminat: 3 m. Lungimea cablului panoului solar: 5 m. Dimensiunea panoului solar: 1,5 x 29 x 35 cm. Timp de încărcare: 4-6 ore. Autonomia acumulatorului: până la 14 ore.
| Tip | Suspendate, Pe sol |
|---|---|
| Putere | 12V |
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 70 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 70 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 12000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 14 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 140 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | SOLAR Aigostar, SOLAR CHANDELIER Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stoc
Suspendat, - montare sol, - plafonieră
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, - plafonieră, de 12V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită