Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 187,85 RON la 250,9 RON:
Globo 67357D - Plafonieră LED DAKARI I, 20W, 230V, 3000K, 60 x 16,8 cm
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 187,85 RON până la 250,9 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 250.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal, Lemn |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | DAKARI Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Globo 67357D1 - Plafonieră LED DAKARI I LED/30W/230V 3000K 80x23 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED DUSTIN LED/29W/230V Globo 67288D1
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată dimabilă LED/22W/230V 2700-6000K + telecomandă Globo 67281-24
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED BEATRIX LED/18W/230V Globo 67297D2
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71389 - Plafonieră LED DRUSUS, reglabilă, 40W/230V 3000-6500K + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED BEATRIX LED/12W/230V Globo 67297D
De 230V, pătrată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Wofi 9022-306S MATERA LED plafonieră dimabilă 40W 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67344D2 OBRIEN LED/32W/230V 3000K 31x61cm
Din plastic, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design indistrial Bossy negru 70x31cm
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71376 - Plafonieră LED HELETH, 24 W, 230 V, 3000 K
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67208-40G DAKARI 40W/230V 3000K 60x80 cm negru/auriu
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71374 - Plafonieră LED DONYA LED/24W/230V 4000K
Atipică
În stocLivrare gratuită
Eglo 901935 - Plafonieră LED BOYA LED/13W/230V + LED/15W negru/maro
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67208-40N DAKARI LED/40W/230V 3000K 25x100 cm negru
Pătrată, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 15615-78 - Plafonieră LED TROOPER LED/28W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED LESINA Globo 67847-24 LED/24W/230V 3000K
În stocLivrare gratuită
Plafonieră BEATRIX LED/44W/230V Globo 67295D1
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED BEATRIX LED/12W/230V Globo 67298D
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată KERRY LED/18W/230V Globo 67280-18
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67328-24 SAPENA LED/24W/230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră LED dimabilă FALCON II, 108 W, 230 V, 3000–6500K, Ø 80 cm, neagră + telecomandă
Control de la distanță, rotundă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67330G-24 BEATRIX I LED/24W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Briloner 3641-017 FRAME LED/30W/230V 2700-6500K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED reglabilă LED/25W/230V 3000-6500K + telecomandă
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67344D1 OBRIEN LED/25W/230V 3000K 31x47,5 cm
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 33W/230V, neagră
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67328-24O SAPENA LED/24W/230V
Cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră BEATRIX LED/28W/230V Globo 67296D
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67353D3 TISHA LED/24W/230V 3000K 30x62 cm
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Globo 67286-50 - Plafonieră LED GUNDI LED/50W/230V maro/negru
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Globo 67359-40A - Plafonieră LED dimabilă JEFFRY 40W/230V 32,5x87,5 cm neagră + telecomandă
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Globo 67286-30 - Plafonieră LED GUNDI 30W/230V, maro/negru
Din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
