

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită numai pentru interior (IP20). Control simplu cu telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă reglare continuă a intensității și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de noapte. Schimbarea modurilor este posibilă și cu un întrerupător de perete obișnuit. Posibil de controlat mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED integrată cu consum redus.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 95 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 8000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 555 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 95 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 95 W |
| Series | CEILING Nedes |
| Producător | NEDES |


Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc