
Spot LED 6xGU10/4,7W/230V crom mat
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set complet, inclusiv transformator, cablu și spoturi. Potrivit pentru montaj pe perete și pe tavan. Ideal pentru iluminarea spațiilor mari și înclinate. Oferă posibilități nelimitate de design. Sfoară cu lungime totală de 10 m, ce poate fi împărțită pentru o lungime maximă a sistemului de 5 m. Temperatura de culoare a sursei de lumină este 2700 K, iluminând împrejurimile cu o lumină albă caldă. Tehnologia LED economisește până la 80% din consumul de energie electrică față de becurile clasice.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17,2 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4,3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,3 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | ROUNDMAC Paulmann |
| Producător | Paulmann |

- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 12V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din cupru
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită