
Philips PROJECTLINE LED 15W 230V IP54 lampă de perete cu senzor
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED de exterior cu senzor. Timp de aprindere la detectare: 20 s. Distanța de detecție a senzorului: 7 m. Autonomie baterie: 10 ore. Alimentare: 4 x baterii tip D (nu sunt incluse în pachet).
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Senzor crepuscular/Cu senzor/Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 260 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 6 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 95 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | BATTERY Osram |
| Producător | Osram |

Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc


De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită