Redo 90235 - Aplică LED de perete pentru exterior PALMA LED/18W/230V IP54 antracit
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Putere230V
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei18 W
Temperatură de culoare3000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP54
Flux luminos total1000 lm
TipAplică de exterior
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional70 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei18 W
Grad de rezistență mecanicăIK06
Unghiul fasciculului luminos120 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
LocGrădină și alei/Foisor
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat18 W