


Dimensiuni 70×44 cm
Salteluța pentru schimbat scutece Windflower Creme de la Cam Cam Copenhagen este un instrument practic pentru schimbarea din mers. Este concepută pentru a fi pliată cu ușurință cu o singură mână într-o dimensiune compactă, care încape într-o geantă de schimb. Aceasta este prevăzută cu cusături frumoase din lână și are un buzunar practic în interior, unde încap un scutec și o muselină. Exteriorul este acoperit cu un material rezistent la murdărie și apă. Datorită umpluturii cu spumă subțire, salteluța oferă bebelușului o suprafață moale și confortabilă.
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 44 cm |
| Produs în | IN |
|---|---|
| Material | Textil |
| Greutate | 0.15 kg |
| Lățime | 70 cm |
| Lungime | 44 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | Organic Content Standard (OCS) |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Windflower Creme |
| Model | Floral |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | Neadecvat pentru uscător /spălare la 30°c |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac organic |
| Culoare | Crem/roz prăfuit |
| Producător | Cam Cam Copenhagen |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
132×240 cm

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată