Produse care v-ar putea interesa
Draperie OXFORD maro-gri 140x250 cm Agatat: Rejansa
Dimensiuni 140×250 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 51 RON
- 11.05.2026 - 51 RON
- 14.11.2025 - 50 RON
Descrierea produsului
Material 100% poliester (microfibra) Culoare Gri-brun Dimensiune +/- 3% Lățime: 140 cm Înălțime: 250 cm Diametrul interior al inelului metalic: 4 cm Detalii Draperie parțial opacă Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C Nu albi Nu curăța chimic Nu usca în uscător Calcare până la 110 °C
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 250 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Poliester |
| Tip | Black-out |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Gri |
| Agatat | Rejansa |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Dimensiune | 140 x 250 cm |
| Latime | 140 cm, 101 - 200 cm |
| Lungime | 250 cm, 201 - 300 cm |
| Locatie | Pentru interior |
| Sistem de agatare | Inele metalice |
| Numarul de bucati din pachet | 1 |
| Model | Monocrom |
| La metru | In numerar |
| Transmiterea luminii | Partial opacizant |
| Diametrul inelului metalic | 4 cm |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc






































































