

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat încastrat modern. Potrivit pentru iluminarea discretă a scărilor și a pereților perimetrali. Doar pentru utilizare în interior (IP20). Include un senzor practic de mișcare și un senzor de amurg. Raza senzorului: 2,5 - 3 m. Timp de funcționare: 30 s. Setare amurg: 0 - 25 lx. Sursă LED încorporată, eficientă energetic.Destinat exclusiv pentru montaj încastrat.Cutia de montaj este inclusă în pachet.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Adâncimea de încastrare | 50 mm |
| Orificiu de montare | 86x86 mm |
| Loc | Casa scării/Hol |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 50 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 70 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1 W |
| Stil | Altele |
| Series | OLIVE Emithor |
| Producător | Emithor |

Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Seturi de
În stocLivrare gratuită


Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită