Corp de iluminat LED încastrat pentru baie BONO LED/8W/230V 3000K IP65 crom
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
Culoarea luminiiCaldă
Numărul de bucăți din ambalaj1
Puterea maximă de intrare a sursei8 W
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
FuncțieTehnologie LED
Indicele de redare a culorilor (cri)80
LocBaie
Grad de protecție ipIP65
Flux luminos total560 lm
Perioadă de garanție36 luni
Tensiune230 V
TipCorp de iluminat încastrat
Temperatură de culoare3000 K
FormăPătrat
Puterea de intrare a sursei8 W
Consumul total de energie al corpului de iluminat8 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Unghiul fasciculului luminos90 °
Echivalent cu un bec convențional40 W
SocluModul LED integrat
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Adâncimea de încastrare55 mm
StilAltele
Metodă de montareÎncastrat
Orificiu de montare80 mm