
Aplica LED iluminat exterior ambiental Punto ap d18 negru
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 74.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,2 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 2,2 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,4 W |
| Series | LINOSA Eglo |
| Producător | Eglo |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită


Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

De perete
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită