
Aplica LED iluminat exterior ambiental Punto ap d24 neagra
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica de perete pentru exterior, de culoare gri închis. Sursa de lumină LED este inclusă în pachet. Emite o lumină albă caldă.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Stil | Clasic |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Flux luminos total | 480 lm |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Series | MELBOURNE Rabalux |
| Producător | Rabalux |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită