







Dimensiuni 84×46×42 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 183 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaunului Țesătură catifelată: Gri nr.14 Metal: Negru mat Dimensiunile scaunului Lățime: 46 cm Adâncime: 42 cm Înălțime: 84 cm Înălțimea șezutului: 49 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Stilul care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Mizați pe accesorii simple, paletă de culori delicate și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele perene, napronuri colorate și lămpi metalice mari. Interioarele scandinave nu pot fi complete fără ferestre mari și iluminat care să asigure lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de masă gri Irys se integrează perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele negre se potrivesc cu o masă cu elemente metalice. Diferitele culori ale scaunelor arată excelent în jurul unei singure mese. Nu vă temeți de schimbare. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 % Pentru copii Mobilier Trio cupoane | -20 %
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 42 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 46 cm |
| Inaltime | 84 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Adancime | 42 cm |
| Inaltimea scaunului | 49 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |

Cu picioare din lemn, în stil retro, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, - 4 bucăți, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, - 4 bucăți, stivuibil

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil scandinav, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din piele
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, - 4 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
- 4 bucăți, din stofă, stivuibil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

Cu cotiere, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc