Corp de iluminat tehnic LED reglabil LED/35/44/53/60W/230V IP66 150 cm
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
TipCorp de iluminat industrial
StilAltele
LocGaraj
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat
Puterea maximă de intrare a sursei35 W/44 W/53 W
Puterea de intrare a sursei35 W/44 W/53 W
Grad de protecție ipIP66
Grad de rezistență mecanicăIK08
SocluModul LED integrat
Flux luminos total4900 lm/8400 lm/6160 lm
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Echivalent cu un bec convențional580 W
Temperatură de culoare4000 K
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos120 °
Durata medie de viață a sursei100000 h
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat192 W
SeriesORAVA Panlux
ProducătorPanlux
Produse similare
Corp de iluminat tehnic LED dimabil 24/30/35/40W, 230V, IP66, 120 cm
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED industrial dimabil MISTY LED/21/26/31/35W/230V 6500K IP66
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat tehnic LED cu modul de urgență EMERGENCY, 35W/230V, 4000/6500K, IP66