





Scapă de agitația vieții cotidiene și bucură-te de un moment de relaxare, savurând băutura ta preferată! Cu produsele de la Leopold Vienna , acest lucru va fi foarte ușor. Tot ce trebuie să faci este să-ți iei o cafea de calitate și să-ți rezervi câteva momente în fiecare zi a săptămânii pentru a o prepara.
| Produs în | CN |
|---|---|
| Material | Metal/oțel inoxidabil |
| Greutate | 0.5 kg |
| Înălțime | 18.8 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Volum | 0.4 l |
| Calitate | Extra |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru plita cu inducție/neadecvat pentru mașina de spălat vase /adecvat pentru aragaz pe gaz |
| Producător | Leopold Vienna |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Boluri și cutii

- set, din porţelan
