Recomandăm
Coș de gunoi gri de reciclat/ încorporat din plastic 42 l Block U-Sink 2.0 – Elletipi
Dimensiuni 34×35×56 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 782 RON
- 10.03.2026 - 782 RON
- 23.01.2026 - 762 RON
- 16.01.2026 - 759 RON
- 10.01.2026 - 782 RON
Descrierea produsului
Faceți mai ușoară sortarea deșeurile cu acest coș de gunoi încorporat, care facilitează ascunderea lui în dulapul de bucătărie Mecanismul silențios pull-out frontal este încorporat în interiorul dulapului, iar mișcarea coșului de gunoi este asigurată de sistemul Hettich cu extensie completă și oprire silențioasă. Pubelele au o capacitate de 18 l și 2x 12 l. Toate sunt prevăzute cu un capac. Datorită înălțimii reduse a coșurilor, acestea sunt potrivite și pentru amplasarea sub chiuveta de bucătărie. .
Dimensiuni
| Lăţime: | 35 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 56 cm |
| Înălţime: | 34 cm |
Specificații
| Formă | Dreaptă |
|---|---|
| Tip | Sortare deșeuri |
| Material | Plastic |
| Capacitate | Până la 25 l |
| Culoare | Gri |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material suplimentar | Fier |
| Greutate | 5 kg |
| Înălțime | 34.5 cm |
| Lățime | 35.8 cm |
| Lungime | 56.3 cm |
| Capacitatea coșurilor individuale | 18+12+12 l |
| Volum | 42 l |
| Seria | Block U-Sink 2.0 |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Elletipi |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Set olivieră și oțetieră din porțelan Whiteline – Orion
Manuală, Set de recipiente condimente
Disponibil în 2 e-shop-uri

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată








