Bandă LED flexibilă NEON LED/10W/230V 5 m IP65 roșu
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Sursă de  alimentareElectrică
Putere230V
TipBenzi cu  LED
StilDecorativ
Echivalent cu un bec convențional30 W
SocluModul LED integrat
Număr de becuri1
Puterea de intrare a sursei10 W
Consumul total de energie al corpului de iluminat10 W
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
LocGrădină și alei/Foisor/Cameră de zi
Tip de fișă de curentC
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP65
Puterea maximă de intrare a sursei10 W
Flux luminos total400 lm
Becuri incluseDA (LED)
Tensiune230 V
SeriesNEON Baterie Centrum
ProducătorBaterie Centrum
Produse similare
Bandă LED flexibilă NEON LED/10W/230V 5 m IP65 albastru
Benzi cu  LED, electrică, de 230V
În stoc
Cablu luminos - 240 beculețe, 10 m, roz
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Rabalux 76032 - Lampă de sare HARMIO 1xE14/15W/230V
Electrică, din lemn, de 230V
Lampă de podea de Crăciun maro 60cm cu LED integrat IP54 reîncărcabilă - Sisine
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Bandă LED Eglo 900576 8m COB STRIPE LED/64W/24/230V 3000K
Benzi cu  LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, ECOlogică
vidaXL Cablu din frânghie de sârmă 1600 kg 20 m
Din metal, electrică, de perete
Zaparkorun Lampă - filamente
Zaparkorun Lampă - filamente
Electrică, freestanding
Livrare în peste 2 zile
Globo 33889 - Decorațiune solară LED 0,02W/3V IP44, model câine