


Această bandă este proiectată pentru a extinde Lightstrip Plus la un total de 10 metri.
| Tip | Bandă extensibilă LED inteligentă |
|---|---|
| Tempertaura maximă a culorii | 6500 K |
| Temperatura minimă a culorii | 2000 K |
| Protocoale smart home | ZigBee/Matter/Bluetooth |
| Necesită smart bridge | Da |
| Produs în | CN |
| Material | Plastic |
| Flux luminos | 1030 lm |
| Culoarea luminii | Neutră/alb cald/colorată (RGB)/alb rece |
| Putere energetică | 12.4 W |
| Greutate | 0.062 kg |
| Înălțime | 0.55 cm |
| Lățime | 1.45 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Caracteristici corp de iluminat | Mai multe moduri de iluminare/control prin aplicații mobile/alegerea culorii (RGB) |
| Clasa energetică | G |
| Seria | White and Color Ambiance |
| Grad de protecție | IP20 |
| Calitate | Extra |
| Voltaj | 220 V |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Producător | Philips Hue |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

7×8×47 cm, suspendat