
Eglo 99607 - Plafonieră LED SARGINTO, LED 6,3 W/230 V + LED 5,4 W
Cu lumină caldă
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Výrobce po 1 ks pe care îl avem în stoc la prețul de 245.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Panou LED aplicat |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 32 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 32 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 245 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 3500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 32 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Series | COLOUR Briloner |
| Producător | Výrobce po 1 ks |

Cu lumină caldă
În stoc
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, înălţime
În stoc

Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Din plastic, adâncime, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită