Recomandăm
OFERTA Masa de sufragerie alba ADRIA 120x80 cm II. calitate
Dimensiuni 75×80×120 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 445 RON
- 07.03.2026 - 445 RON
Descrierea produsului
Material MDF: Alb Lemn: Fag Metal: Alb Dimensiuni Lungime: 120 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 75 cm Grosimea blatului: 18 mm Specificații Masa de sufragerie în design minimalist scandinav Blatul mesei întărit cu un cadru metalic solid Picioare antiderapante și reglabile Livrat în stare demontată Ambalaj: 132 x 92 x 15 cm, 20,2 kg Adu un strop de simplitate și eleganță nordică în interiorul tău. Stilul scandinav este bazat pe linii curate, funcționalitate și naturalețe. Masa de sufragerie albă se potrivește perfect în spațiile moderne și clasice, creând o atmosferă plăcută pentru momentele petrecute cu familia sau prietenii. Combin-o cu scaune contrastante sau decorațiuni izbitoare pentru a adăuga personalitate sufrageriei tale. Această masă nu va fi doar un element stilat, ci și un element practic al vieții cotidiene.
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 120 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
Specificații
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Număr persoane | 4, 6 |
| Material picioare | Metal |
| Materialul blatului | PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Alb |
| Decor din lemn | Fag |
| Numar de locuri | Pentru 6 persoane |
| Extensibila | Fara extensie |
| Inaltime | 75 cm |
| Latime | 80 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Forma | Dreptunghiular |
| Material suprafata | MDF |
| Grosimea tabliei mesei | 18 mm |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Marime | Mica |
| Greutate | 20,2 kg |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Corp de iluminat argintiu TWEED
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cearsaf din bumbac pentru patut de copii ELIVINE alb 110x160 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Cuvertura pe tot parcursul anului cu perna CLASSIC 40 x 50 cm
În stoc
Perna decorativa pentru copii, RAINBOW 40x40 cm
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc






















