Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 192 RON la 259 RON:
Ideal Lux - Spot LED LOOK 1xGU10/7W/230V CRI 90 6x6 cm alamă
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 192 RON până la 259 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 213.78 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Bronz/alamă |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben |
| Soclu | GU10 |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 540 lm |
| Tip | Spot |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 28 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 50 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Series | SPOT Ideal Lux, LOOK Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lampă spot BARON 3xGU10/8W/230V
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot CHLOE 1xGU10/50W/230V negru dreptunghiular
De 230V
În stoc
Spotlight modern negru cu lemn inclinabil 3 lumini - Jeana
Aplicat, în stil modern, din lemn
În stoc
Spot LED MAGNET LED/5W/230V + 2xGU10/60W 3000/4000K negru
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Spot ROBBY 3xGU10/35W/230V gri/maro Globo 57911-3G
Aplicat, în stil modern, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot LED încastrat BONDY 2xLED/7W/230V RED-Design Rendl-R12857
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Globo 54032-4 JOSEBA 4xE27/60W/230V
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Sollux SL.1279 HATI 1xGU10/10W/230V auriu
De 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LUCINDA 4xE14/7W/230V negru Argon 1817
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LYNX 2xGU10/10W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stoc
Osram - Spot încastrat LED SPOT TWIST LED/10W/230V Ø 9,3 cm alb/negru
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Spot COTORRO 2xE27/25W/230V Eglo 900432
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă modernă de exterior antracit cu LED inclus cu senzor crepuscular - Uma
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocSpot modern negru pentru sistem de șină monofazat, inclusiv LED - Iconic Mark
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Spot LUCINDA 4xE14/7W/230V auriu Argon 1807
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Globo 57910-6B ROBBY 6xGU10/35W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LINK 2xGU10/8W/230V negru/alamă
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot BATALLAS 2xE27/10W/230V Eglo 99489
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Spot orientabil SELE DIAMANT 4xGU10/30W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot inteligent de tavan negru cu lemn 3 lumini rotativ și înclinabil, incl. Wifi GU10 50mm - Jeana
Aplicat, smart, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Redo 04-470 - Aplică spot CAMEO 2xGU10/35W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot TUNE 1xGU10/10W/230V negru/maro
Aplicat, de 230V
În stoc
Spot NEX 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Brilagi SELE 4xGU10/30W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LINK 3xGU10/8W/230V negru/alamă
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED 3xLED/5W/230V 3000K negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Prezent 27517 PONTEO 2xE27/40W/230V negru
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Brilagi SELE VERTICAL 2xGU10/30W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stoc
Spot modern integrat, metal gri-inchis, GU10, 50mm, inclinabil - Rondoo Up
Orientabil, în stil modern
În stoc
Spot CLARK 2xGX53/10W/230V negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED 3xLED/5W/230V 4000K negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED CARDILLIO 2xLED/3,2W/230V + LED/3,3W Eglo 900514
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
SET 3x Bec LED Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
