Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 916,2 RON la 1.109 RON:
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu OFFICE LED/30W/230V 4000K CRI 90 albă
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 916,2 RON până la 1.109 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 192,8 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 11.05.2026 - 1.109 RON
- 09.01.2026 - 1.109 RON
- 11.05.2026 - 1.109 RON
- 09.01.2026 - 1.109 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 916.20 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Gri |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 190 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Unghiul fasciculului luminos | 37 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | OFFICE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Ideal Lux - Pendul LED OFFICE, 30W, 230V, 3000K, CRI 90, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Halo Design 734337 - Pendul pe cablu DC, 1xE27/40W/230V, Ø 26 cm, alb/stejar
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Candelabru LED suspendat pe cablu UMEA WOOD, 30W, 230V, Ø 40 cm, lemn
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu RIO Duolla RATTAN 1xE27/15W/230V d. 45 cm verde/ratan
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Luxera 18031 - Lustra COMBO 3xE27/60W/230V
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu RIO LED/30W/230V CRI95 4000K d. 55 cm auriu Thoro TH.217
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/25W/230V 3000K ø 50 cm maro
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu RIO LED /50W/230V CRI95 4000K d. 78 cm auriu Thoro TH.181
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu SOLARIS 1xE27/60W/230V argintiu/negru
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Candelabru pe lanț MALBO 8xE14/10W/230V alb/auriu/patină
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Hanglamp zwart met stekker en bruine kap met witte binnenkant 31,5cm - Cavalux
Cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustra ADAMANT 3xE27/15W/230V mix
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu SANTANA LED/30W/230V maro Azzardo AZ5006
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Orion HL 6-1623/1 ELIANO 1xE27/60W/230V d. 50 cm maro/auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Thoro TH.268 - Lustr LED pe cablu RIO LED/80W/230V CRI95 4000K auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/32W/230V 4000K alb/lemn
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Immax 08289L SOMBRERO 1xE27/40W/230V d. 70 cm ratan
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 1xE27/60W/230V
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, atipică
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/32W/230V 3000K alb/lemn
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Eglo 43996 DOLWEN 1xE27/40W/230V d. 33,5 cm alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată LAVA 3xG9/8W/230V bej/bej fumuriu bej
Cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GAMA 3xG9/12W/230V auriu
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustr TRINITI 1xE27/60W/230V alb/auriu pe cablu
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Artemide AR 1045110A - LED Lustră pe cablu CASTORE 1xE14/4W/230V
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu TESIA LED/36W/230V 3000K negru Rabalux 71039
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Redo 01-1770 - Pendul cu cablu AMNO, 1xE27/42W/230V, diametru 33 cm, bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Candelabru cu cablu BOOM, 4x G9, 8W, 230V, alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată neagră cu ștecher și abajur verde cu interior auriu 35cm - Cavalux
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată OXFORD 5xE27/15W/230V crom lucios
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
ByRydens 2822330-4000 - Pendul CAPTAIN pe cablu, 1xE27/7W/230V, negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră BOHO pe cablu, 2xE27/60W/230V, crem/jută
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu HASHIM LED/34W/230V d. 60 cm cupru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită




