Ideal Lux - Aplica LED de exterior OMEGA LED/7W/230V CRI 90 IP54 maro
De la 412 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
Către e-shop
Descrierea produsului
Specificații
Tipul de  bec recomandatLED
Putere230V
TipAplicate
CuloareGri
FormăPătrat
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei7 W
Durata medie de viață a sursei25000 h
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP54
Flux luminos total510 lm
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional40 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei7 W
Unghiul fasciculului luminos120 °
Indicele de redare a culorilor (cri)90 Ra
StilAltele
LocGrădină și alei/Foisor
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat7 W
SeriesOMEGA Ideal Lux, OUT WALL Ideal Lux
ProducătorIDEAL LUX
Produse similare
Spot QUARDIP SL 1xGU10/50W/230V negru Zuma Line ACGU10-161
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lucide 09101/01/30 - Lampa spot BODI 1xGU10/42W/230V
Aplicat, de 230V
În stoc
Spot modern îngropat negru reglabil - Oneon 70
În stil modern, din metal
În stoc
Spot Rabalux 73058 SASKIA 4xE14/15W/230V
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED MIDWAY 4xGU10/6,5W/230V negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre, rotative și înclinabile - Alloy
În stil modern, în stil scandinav
Spot integrat negru GU10 AR111 fără cadru - Oneon Honey
Kanlux 39124 - Lampă LED pentru trepte EXIN cu senzor, 2,5W/230V, 3000K, IP65, negru, rotund
- bec tip LED, încastrat, de 230V
Brosline 3032 - Spot încastrat CAGE 1xGU10/10W/230V negru
Încastrat, de 230V
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre IP44 - Gap
În stil modern
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre cu auriu, rotative și înclinabile - Alloy
În stil modern
Spot încastrat inteligent negru IP44 incl. Wifi GU10 50mm - Dept