Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 412 RON la 458,1 RON:
Ideal Lux - Aplica LED de exterior OMEGA LED/7W/230V CRI 90 IP54 maro
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 412 RON până la 458,1 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 458.10 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Gri |
| Formă | Pătrat |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 510 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Series | OMEGA Ideal Lux, OUT WALL Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Spot QUARDIP SL 1xGU10/50W/230V negru Zuma Line ACGU10-161
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lucide 09101/01/30 - Lampa spot BODI 1xGU10/42W/230V
Aplicat, de 230V
În stoc
Spot modern îngropat negru reglabil - Oneon 70
În stil modern, din metal
În stoc
Spot Rabalux 73058 SASKIA 4xE14/15W/230V
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED MIDWAY 4xGU10/6,5W/230V negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre, rotative și înclinabile - Alloy
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Spot integrat negru GU10 AR111 fără cadru - Oneon Honey
În stoc
Kanlux 39124 - Lampă LED pentru trepte EXIN cu senzor, 2,5W/230V, 3000K, IP65, negru, rotund
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Brosline 3032 - Spot încastrat CAGE 1xGU10/10W/230V negru
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre IP44 - Gap
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Set de 6 spoturi încastrate moderne negre cu auriu, rotative și înclinabile - Alloy
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Spot încastrat inteligent negru IP44 incl. Wifi GU10 50mm - Dept
Smart, în stil modern
În stoc
Set de 6 spoturi reglabile incastrate pătrate negre - Artemis 70
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Spot LED Sollux SL.1212 SOLE LED/11W/230V negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot RONDOO 2xGU10/50W/230V negru Zuma Line ACGU10-191-N
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră QUAD 1 1xGU10/40W/230V negru
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot RONDIP SL 1xGU10/50W/230V IP44 negru Zuma Line ACGU10-159-N
Aplicat, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Spot LED dimabil Lucide 09921/12/30 FEDLER 1xGU10/12W/230V negru
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot integrat inteligent negru reglabil cu Wi-Fi GU10 - Alloy
Smart, în stil modern
În stoc
Spot de exterior 1xGU10/35W/230V IP54 rotund pătrat
De 230V
În stoc
Spot LED Globo 56961-2B RAE 2xLED/6W/230V negru
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot Sollux SL.1281 MIKA 1xGU10/10W/230V negru
De 230V
În stocLivrare gratuită
Spotlight de design negru cu 2 lumini - Scopio Honey
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Spot ARIDA 2xGU10/15W/230V 9 cm negru Shilo 1112
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot ANICA 4xE14/40W/230V negru/cupru
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED de perete BEAN LED/3W/230V negru Ideal Lux
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot încastrat negru 9,5 cm incl. LED 1015 lm Dimmable IP23 - Gaius
În stil modern, - bec tip LED
În stoc
Spot LED dimabil GRONY 3xGU10/5W/230V Lucide 17998/15/30
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Set 6 becuri Spot modern încastrat negru reglabil - Chuck 111
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Spot îngropat rotund negru reglabil - Chuck 111
În stil modern
În stoc
Corp de iluminat LED pentru baie dimabil SALABATE LED/6W/230V 2700K IP44 Eglo 99493
- bec tip LED, încastrat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Spotlight modern pentru tavan negru cu sticlă fumuriu rotundă 3 lumini - Teddy
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
SET 3x Bec LED Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită

