








Dimensiuni 84×46×41 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 107 RON până la 121 RON:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Polipropilenă: Gri închis Metal: Negru Dimensiunile scaunului Lățime: 46 cm Înălțime: 84 cm Adâncime: 51 cm Înălțimea șezutului: 44 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Lățimea șezutului: 46 cm Greutate: cca 3,3 kg Specificații Șezut ergonomic Structură metalică stabilă Adaptoare antiderapante de siguranță Șezut ușor cu întreținere simplă Livrat în pachet demontat Scaunul este destinat exclusiv uzului casnic Minimalism care impresionează Stilul scandinav a cucerit inimile multor iubitori de design datorită simplității, funcționalității și aspectului său atemporal. Exact așa este și acest scaun – linii curate și culori accentuate care se integrează ușor în orice interior. Fie că îl așezați la masa de dining, în birou sau în camera de oaspeți, va părea ușor, elegant și modern. Designul scandinav, de asemenea, accentuează nu doar estetica, ci și confortul, iar acest scaun îndeplinește perfect aceste cerințe.
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 41 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
| Material șezut | Plastic |
|---|---|
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 46 cm |
| Inaltime | 84 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Fara captuseala |
| Inaltimea scaunului | 44 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Seturi | Bucati |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Model | Bicolor |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Adancime scaun | 41 cm |
| Latimea sezutului | 46 cm |
| Greutate | 4,1 kg |
| Vizualizare ar | Da |

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, - 4 bucăți, stivuibil

Cu picioare din lemn, în stil retro, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu cotiere, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil scandinav, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, - 4 bucăți, din piele
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, - 4 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

- 4 bucăți, din stofă, stivuibil
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
