











Dimensiuni 60-76×110-148×70 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.539 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
✔️ Aspect modern și elegant ✔️ Funcție de extindere a blatului până la 148 cm ✔️ Reglare lină a înălțimii în intervalul 60-76 cm ✔️ Extindere ușoară a blatului datorită ghidajelor sincronizate ✔️ Picior solid care asigură stabilitatea completă a mesei transformabile ✔️ Combinația ideală între funcționalitatea unei mese de cafea și a unei mese într-un singur mobilier
| Lăţime: | 110-148 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 70 cm |
| Înălţime: | 60-76 cm |
| Formă | Dreptunghiulare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Material | PAL |
| Cu înălțime reglabilă | Da |
| Extensibile | Da |
| Culoare | Alb |
| Stare | Nou |
| Lățime | 110 cm / 148 cm |
| Înălțime reglabilă | 60 - 76 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 38 cm (ascuns sub blat) |
| Forma blatului | Rectangulară |
| Funcție | Blat desfășurător (reglabil în înălțime) |
| Greutate cu ambalaj | 44,5 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

60-76×110-148×70 cm, extensibilă, dreptunghiulară

60-76×110-148×70 cm, extensibilă, dreptunghiulară

50×90 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Rotundă, pătrată, mată
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

60×70 cm, în stil modern, mată

Lucioasă, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
60-76×110-148×70 cm, extensibilă, dreptunghiulară

În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, ovală, în stil modern

36×80×50 cm, ovală, dreptunghiulară
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

Rotundă, în stil rustic, mată
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, lucioasă, ovală

Mată, decor pin, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
60×70 cm, în stil modern, mată

55×71×49 cm, dreptunghiulară, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din metal
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
35×100×50 cm, ovală, dreptunghiulară
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă