
Fata de perna din microplus MYSTIC GARDEN 45x45 cm, verde inchis
45×45 cm
În stocDimensiuni 50×70 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 6 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% microfibra - poliester Greutate: 90 g/m2 Culoare Turcoaz Albastru Roșu Alb Dimensiuni Lățime: 50 cm Lungime: 70 cm Notă: Dimensiunile indicate pot varia cu ± 5 cm Specificații Nu înălbiți Închidere cu fermoar Temperatura de spălare recomandată 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului) Pachetul conține 1 buc.
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 70 cm |
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 50 x 70 cm |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Gramaj | 90 g/m2 |
| Latime | 50 cm |
| Locatie | Pentru interior |
| Lungime | 70 cm |
| Numarul de bucati din pachet | 1 |
| Tip | Huse de perne decorative |
| Motiv | Abstractie |
| Stil | Modern, Scandinav |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Material | Microfibră - poliester |
| Seturi | Fata de perna individuala |

45×45 cm
În stoc
50×50 cm
În stoc
50×70 cm
În stoc


50×70 cm

45×45 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

40×40 cm
În stoc
45×45 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

30×50 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
45×45 cm
În stoc
30×50 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
45×45 cm
În stoc

45×45 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc






70×90 cm
În stoc








140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc