
PROMOTIE Scaun de catifea bej LAVA cu picioare negre II. calitate
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
În stocDimensiuni 90×43×51 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 135 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Bej Metal: Negru mat Dimensiuni Lățime: 43 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncime: 51 cm Adâncimea șezutului: 38,5 cm Înălțime: 90 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de sufragerie tapițat cu polstere moale Design atemporal cu cusături fine Picioare metalice solide acoperite cu vopsea pulbere Livrat demontat Stilul care combină forme simple și funcționalitate ridicată. Alegeți accesorii modeste, o paletă de culori delicate și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele veșnic verzi, napronuri colorate și lămpi metalice mari. Interiorul scandinav nu ar fi complet fără ferestre mari și iluminare, care asigură lumina chiar și în zilele scurte. Scaunul de sufragerie tapițat Lava se va integra perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Combinați cusăturile simple și picioarele negre cu o masă care are elemente metalice. Diferențele de culoare ale scaunelor la o singură masă arată excelent. Nu vă temeți de schimbări.
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 51 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Negru |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Inaltime | 90 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Greutate | 4,2 kg |

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă

93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă

83×55×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
83×55×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

91×58×54 cm, în stil modern, cu cotiere

86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, din plastic

85×57×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

89×43×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
89×43×40 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
89×43×40 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

91×45 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă

În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
63×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×53×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
88×54×60 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×44×54 cm, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc