
OFERTA Masă de dining albă RAMOD 100x60 cm II. calitate
75×100×60 cm, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocDimensiuni 75×100×60 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 234 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Laminat: Albă Metal: Albă Dimensiuni Lățime: 100 cm Adâncime: 60 cm Înălțime: 75 cm Greutate: 15 kg Specificații Masă pentru 4 persoane Construcție metalică stabilă Placă cu decor din lemn, ușor de întreținut Design simplu minimalist Livrată demontată Curățenie și prospețime pentru interiorul dvs. Mizează pe alb atemporal, care emană eleganță, curățenie și lejeritate. Această masă de bucătărie în specificații alb complet va aduce în casa dumneavoastră prospețime și lumină, ideală pentru bucătării moderne și spații mai mici. Se combină excelent cu orice stil de culori de scaune și accesorii și datorită versatilității sale nu va ieși niciodată din modă. Întreținerea practică și construcția stabilă asigură că va deveni o parte indispensabilă a vieții cotidiene.
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Număr persoane | 4 |
| Material picioare | Metal |
| Materialul blatului | PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Alb |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Extensibila | Fara extensie |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Latime | 100 cm |
| Forma picioarelor | Clasic |
| Forma | Dreptunghiular |
| Material suprafata | Laminat |

75×100×60 cm, în stil modern, pentru 4 persoane
În stoc
75×100×60 cm, în stil scandinav, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, rotundă, în stil modern

În stil modern, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, rotundă, în stil modern

Rotundă, în stil modern, cu picioare metalice

În stil modern, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, în stil scandinav, cu picioare metalice

Rotundă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, fixă
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil scandinav, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, pentru 4 persoane
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare clasice, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
75×120×80 cm, în stil scandinav, decor stejar sonoma
În stoc
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor pin, cu picioare din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
40×120×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri

Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc