




Dimensiuni 88×55×45 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 256 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură: Brego 31 - bej deschis Metal: Negru (mat) Dimensiuni Lățime: 55 cm Adâncime șezut: 45 cm Înălțime: 88 cm Înălțimea șezutului: 50 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Greutate: 7 kg Specificații Funcție Auto-return: șezutul este rotativ la 180 de grade cu funcția de revenire la poziția inițială Arcuri de buzunar în șezut Livrat dezasamblat Aduceți un nou aspect interiorului dvs. Culorile întunecate și mulțimea de mobilier micșorează vizual camera. Inspirați-vă din stilul scandinav, simbolizat de luminozitate, simplitate și natură. Stilul derivat din natura nordică va surprinde pe mulți cu funcționalitatea ridicată, sustenabilitatea și atmosfera armonioasă. Scaunul de masă Servio Brego în culoarea bej va deveni piesa perfectă pentru o sufragerie scandinavă. Tapițeria și forma scaunului garantează confortul ridicat. Asortați scaunul Servio Brego cu elemente metalice din sufragerie și accesorii în nuanțe pastelate delicate. Bucurați-vă de mesele împreună cu familia și prietenii.
| Lăţime: | 55 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Cu cotiere | Da |
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Proprietăți | Rotative |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Bej |
| Tapiterie | Tesatura Textila, Tapitat |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Model | Monocrom, Cu model |
| Rotativ | Da |
| Aspect | Fotoliu scaun |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Inaltime | 88 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Latime | 55 cm |
| Adancime scaun | 45 cm |
| Seturi | Pe bucata |
| Inaltimea scaunului | 50 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Greutate | 7 kg |

88×55×45 cm, rotativ, în stil modern
În stoc
85×47×59 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 11 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal

85×57×45 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 3 e-shop-uri

91×58×54 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, cu cotiere, din stofă

Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu picioare din metal

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

83×56×60 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

84×41×44 cm, în stil scandinav, cu cotiere

88×54×60 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
85×62×65 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
În stoc
83×54×61 cm, în stil modern, cu cotiere
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
91×45 cm, în stil scandinav, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
63×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
88×54×60 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
76×46×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
81×61×55 cm, în stil modern, cu cotiere

În stil modern, cu picioare din metal

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc